Lot & de Walvis

Beschikbaarheid
Informatie
Foto's
Locatie
Restaurantinfo

Shared dining-diner met nagerecht naar keuze in hartje Leiden

9.8
Perfect • 71 beoordelingen
Lot & de Walvis
Leiden (151km)
Verkocht: 1.496
€45,20
€24,50

Samenvatting

Geniet van een heerlijk shared dining-diner met nagerecht bij Lot & de Walvis: laat je culinair verwennen in een monumentaal pand aan de prachtige haven van Leiden

Beschikbaarheid

2
personen

Highlights

  • Heerlijk shared dining-diner + nagerecht
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Geniet bijvoorbeeld van verrukkelijke pork belly met Thaise salade, gemarineerde zalm en geroosterde bloemkool
  • En sluit af met bijvoorbeeld een chocolademousse met crumble
  • Laat je culinair verwennen
  • Perfect voor een romantische avond met je geliefde of een gezellig diner met vrienden
  • Bekende zaak in hartje Leiden
  • Maak nu exclusief kennis met het hernieuwde concept, wees er snel bij
  • Gelegen in een prachtig monumentaal gebouw aan de schitterende haven
  • Ook geldig in het weekend!
  • Uiteraard wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

Grote kleine letters

Foto's

Locatie

Lot & de Walvis
Haven 1, 2312 MG Leiden
151 km van De kust
1km van treinstation

Meer info

Zin in een avondje culinair genieten? Dan moet je bij Lot & de Walvis zijn! Dit bekende restaurant midden in Leiden heeft een hernieuwd concept wat je niet wilt missen. Gevestigd in een prachtig monumentaal gebouw aan de schitterende haven van Leiden, bieden zij een shared dining-diner aan. Stel zelf je diner samen met een vlees-, vis- en vegetarisch gerecht, en sluit af met een nagerecht naar keuze. Perfect voor een romantisch diner met je partner of een gezellige avond met vrienden. Eet smakelijk!

Shared dining-diner

Vlees

kies één gerecht

  • Lam
    lamskofte, gegrild, knoflook labneh, mint
  • Roast beef
    dungesneden, zwarte peper aïoli, gefrituurde knoflook, sambal-truffel
  • Chicken
    kippendij, piri piri, geroosterd, zoete aardappel, harissa-yoghurt, parmezaan
  • Pork belly
    bao bun, crispy buikspek, bosui, Thaise salade, koriander, chili-mayonaise

Vis
kies één gerecht

  • Zalm
    gemarineerd, bietensap, wasabicrème, Granny Smith
  • Gamba
    tempura. avocado, chilipopcorn, sesam
  • Krab
    sushirijst, avocado, tobiko, komkommer, kewpie, sesam-ponzu
  • Makreel
    ikan pepesan, spicy, limeblad, bosui, rode peper

Vegetarisch
kies één gerecht

  • Prei
    BBQ, gebrand, comté crème, bietenpoeder
  • Bloemkool
    geroosterd, beurre noisette, dukkah
  • Watermeloen
    sushirijst, gefrituurde knoflook, wasabi-mayonaise, gerookte jalapeño-ponzu
  • Sweet potato
    zoete aardappel, gepoft, granaatappel, labneh, sumac
  • Burrata
    rucola, tomaat, basilicum, aceto
  • Salade
    little gem, parmezaan, sesamdressing, gepofte cherrytomaten (extra kip of gamba + €2,50)

Nagerecht
kies één gerecht

  • Kataifi
    pistache, honing, vijgen, vanille-ijs
  • Tropical
    de baksas, banaan, passievrucht, yoghurtijs, gebrande kokos
  • Friandises
    wisselend
  • Chocolade
    seizoen, crumble, mousse

Beoordelingen

9.8
Perfect
71 beoordelingen
M.
Mevr. M. Vanleeuwen
Super leuk en gezellig gegeten. Ik zou de deal zeker aanraden. Zonder de deal zou ik de prijs-kwaliteit verhouding erg scheef.
H.
Dhr. H. Lindeboom
Goed
B.
Mevr. B. Goderie
Heerlijk gegeten, heel vriendelijke bediening.

Restaurantinfo

Bij Lot & de Walvis beleef je een waar culinair avontuur. Laat je meevoeren langs de zijderoute en geniet van de rijke smaken van de Aziatische en mediterrane keuken. Van gyoza met een verfrissende rosé tijdens de borrel tot veelzijdige opties voor shared dining, zoals flatbread, hummus en gamba's. Of kies voor een vers gegrilde steak met een smaakvol speciaalbier van de tap.

Je vindt Lot in de oude haven, mogelijk een van de meest verborgen parels van Leiden. Het zonovergoten en stijlvolle terras aan het water valt meteen op, evenals het prachtige monumentale gebouw waarin ze zijn gevestigd. Lot verwelkomt je vanaf de vroege ochtend tot in de late mediterrane avonduren.

Ze kijken ernaar uit je snel te verwelkomen bij Lot & de Walvis!

Restaurants in de buurt van Lot & de Walvis